26.07.2022

Biedrība "Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija" izsludina projektu konkursu "AS "Latvenergo" atbalsts bērnu un jauniešu komandu sporta aktivitātēm.

Biedrība "Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija" komandu sporta spēļu federācijām 2022. gadā turpina sadarbību ar AS "Latvenergo" un izsludina projektu konkursu "AS "Latvenergo" atbalsts bērnu un jauniešu komandu sporta aktivitātēm".
Biedrība "Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija" komandu sporta spēļu federācijām 2022. gadā turpina sadarbību ar AS "Latvenergo" un izsludina projektu konkursu "AS "Latvenergo" atbalsts bērnu un jauniešu komandu sporta aktivitātēm". Konkurss tiek organizēts bērnu un jauniešu sporta aktivitāšu atbalstam, lai veicinātu komandu sportu Latvijā, izkoptu sporta pratību un fiziski aktīva dzīvesveida ieradumus, palielinātu meiteņu īpatsvaru komandu sporta spēlēs un stiprinātu sporta spēļu jauniešu izlašu konkurētspēju. 

Kopējais projektu konkursā pieejamais finansējuma apjoms bērnu un jauniešu komandu sporta spēļu attīstībai ir 100 000 EUR. Projekta pieteicējs, kas iegūs vislielāko punktu skaitu, saņems 50 000 EUR iesniegtā projekta īstenošanai. Projekta pieteicēji, kas pēc iegūtā punktu skaita ierindosies 2. vietā, saņems 30 000 EUR, bet  3. vietas īpašnieks saņems 20 000 EUR iesniegtā projekta īstenošanai. Uzvarētāji tiks noskaidroti līdz 2022. gada 19. augustam.  

Konkursā var piedalīties komandu sporta spēļu federācijas. Konkurss norit vienā kārtā, federācijas pārstāvjiem iesniedzot projekta pieteikuma veidlapu tiešsaistē un konkursa nolikumā prasītos pielikumus, kuri jāiesūta līdz 2022. gada 8. augustam e-pastā: lkssa@lkssa.lv

28. jūlijā plkst. 10:00 biedrība "Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija"  aicina komandu sporta spēļu federācijas piedalīties tiešsaistes seminārā ZOOM platformā (https://us02web.zoom.us/j/87090426454?pwd=N0hrNERSV3NNbURhWWhTcWkrN25qdz09) par dalību projektu konkursā "AS "Latvenergo" atbalsts bērnu un jauniešu komandu sporta aktivitātēm". Tajā tiks sniegta informācija par dalības nosacījumiem un citiem jautājumiem, kā arī ieteikumi, lai ieinteresētās komandu sporta spēļu federācijas pēc iespējas labāk un precīzāk varētu izveidot savus pieteikumus. 

"Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija ir priecīga turpināt sadarbību ar AS "Latvenergo" bērnu un jauniešu komandu sporta veicināšanai. 2021.gadā projektu konkursa ietvaros bērniem un jauniešiem tika dota iespēja nodarboties ar dažāda veida fiziskajām aktivitātēm un izmēģināt savas prasmes dažādos komandu sporta veidos. Tika rīkotas nometnes, organizēti treneru semināri, izstrādāti metodiskie materiāli un izveidoti mācību video, kas nākotnē sniegs ieguldījumu jaunatnes sporta attīstībai un treneru izaugsmei. Sadarbības spēks ir tās ilgtspējā un sasniegtajos rezultātos. Esam priecīgi piedāvāt komandu sporta federācijām iespēju realizēt savas iniciatīvas un ceram uz jauniem, aizraujošiem projektiem, kas vēl vairāk stiprinās komandu sporta spēļu popularitāti un masveidību. Kopā turpināsim piešķirt bērnu un jauniešu komandu sportam enerģiju," norāda biedrības "Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija" izpilddirektors Kaspars Gorkšs.

2021. gadā atbalsts projektu konkursa ietvaros tika piešķirts Latvijas Futbola federācijai projekta "Pirmskolas izglītības iestāžu un vispārizglītojošo izglītības iestāžu (2.-3.klases) futbola festivāls" realizēšanai, Latvijas Florbola savienībai projekta "Florbols skolās" realizēšanai un Latvijas Basketbola savienībai projekta "Jaunatnes basketbola attīstības ceļš" realizēšanai. Projektu ietvaros bērniem un jauniešiem tika dota iespēja nodarboties ar dažāda veida fiziskajām aktivitātēm un izmēģināt savas prasmes dažādos komandu sporta veidos.

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapas atrodamas zemāk.

Pieteikuma anketa: https://forms.gle/9CGRCYToGoMSjqEQ6 

Nolikums-projektu-konkursam-LKSSA-Latvenergo.pdf (PDF, 345KB)
Pieteikums_LKSSA_Latvenergo.docx (DOCX, 50KB)
Apliecinajums1_LKSSA_Latvenergo.docx (DOCX, 41KB)
Apliecinajums2_LKSSA_Latvenergo.docx (DOCX, 41KB)