23.08.2021

Latvijas komandu sporta spēļu asociācija izsludina konkursu AS "Latvenergo" finansējumam bērnu un jauniešu komandu sporta spēļu attīstībai

Biedrība "Latvijas komandu sporta spēļu asociācija" komandu sporta spēļu federācijām izsludina konkursu "AS "Latvenergo" atbalsts konkurētspējas un masveidības veicināšanai bērnu un jauniešu komandu sporta spēlēs".
Kopējais projektu konkursā pieejamais finansējuma apjoms – 100 000 EUR.

Konkurss tiek organizēts bērnu un jauniešu sporta aktivitāšu atbalstam, lai veicinātu komandu sportu Latvijā, izkoptu sporta pratību un ieradumus, meiteņu īpatsvara palielināšanu komandu sporta spēlēs un komandu sporta spēļu izlašu konkurētspēju jaunatnes izlašu līmenī.

Konkursā var piedalīties komandu sporta spēļu federācijas. Konkurss norit vienā kārtā, federācijas pārstāvim iesniedzot projekta pieteikuma veidlapu un pielikumus, kurus iespējams iesūtīt līdz 13. septembrim e-pastā: lkssa@lkssa.lv

Bērnu un jauniešu komandu sporta spēļu attīstībai kopējais projektu konkursā pieejamais finansējuma apjoms – 100 000 EUR. Projekta pieteicējs, kas iegūs vislielāko punktu skaitu, saņems 70 000 EUR iesniegtā projekta pieteikuma īstenošanai. Projekta pieteicēji, kas pēc iegūtā punktu skaita ierindojas 2. un 3. vietā, katrs saņems 15 000 EUR iesniegtā projekta īstenošanai. 

Uzvarētāji tiks noskaidroti līdz 2021. gada 20. septembrim.  

"Latvijas komandu sporta spēļu asociācija ir priecīga par uzsākto sadarbību ar AS "Latvenergo" bērnu un jauniešu komandu sporta veicināšanai. Pēdējo mēnešu laikā mēs visi ar milzu aizrautību un prieku esam sekojuši mūsu elites sportistu panākumiem starptautiskajā arēnā, taču tajā pašā laikā būtiski ir neaizmirst par mūsu jaunajiem sportistiem. Šīs sadarbības ietvaros komandu sporta spēļu federācijām būs iespēja pieteikties uz atbalstu, lai realizētu savas bērnu un jauniešu programmas. Tas palīdzēs veicināt komandu sporta veidu popularitāti un masveidību, pilnveidot treniņmetodiku un attīstīt komandu sporta veidus dažādos segmentos. Piešķirsim bērnu un jauniešu komandu sportam enerģiju," norāda biedrības "Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija" izpilddirektors Kaspars Gorkšs.

Nolikums-projektu-konkursam.pdf (PDF, 429KB)
Pieteikuma_veidlapa.docx (DOCX, 57KB)